TR EN
ANASAYFA Boya Uygulama Kabinleri Su Perdeli Yaş Boya Kabini
Su Perdeli Yaş Boya Kabini
Firmamızda satışı yapılan wetline su perdeli yaş boya kabinlerinin su perdesi ve kabin konstrüksiyonu, galvaniz sac panellerden imal edilmiştir. Wetline su perdeli yaş boya kabin sistemlerinin üst bölümünde yer alan oluklara gönderilen su, cazibe vasıtasıyla şelaleden aşağı iletilir ve böylece metal yüzeyde bir su perdesi oluşması sağlanır. Üretiminde kelebek tip servis vanaları kullanılan wetline su perdeli yaş boya kabinleri içerisinde bulunan su tankları, tamamen sızdırmaz izolasyona sahiptir.

Satışı yapılan wetline su perdeli yaş boya kabinleri hava yıkama bölümü içerisinde monte edilen filtreyle boya zerrecikleri tutularak, üretim verimliliği azami seviyeye çıkartılır. Müşterilerimizin tercihine göre manuel ya da otomatik sistem olarak ürettiğimiz boya kabinlerimizin arka nozulları ile elektrik kaçağı ihtimali ise asgariye indirilmiştir. Boyama işleminin ardından, yaş boya kabinleri içerisinde uçuşan boya partikülleri su ile temas ederek ortamdan uzaklaştırılmaktadır. Böylece boyama işleminin daha kaliteli ve hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmış olunur. Firmamızda satışı yapılan su perdeli yaş boya kabinleri, yaş boya gereksinimi olan tüm endüstri alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca boya işlemi uygulanan parça üzerinde herhangi bir boya yapışma ihtimalini de su sistemi sayesinde ortadan kaldıran su perdeli yaş boya kabinlerimiz, tamamen çevre dostudur.
Daha fazla görüntüle

-Kabin kontrüksiyonu galvaniz sac panellerden meydana gelmiştir.

-Su perdesi sistem sac panellerden yapılmış olup mafsallıdır böylece hava yıkama sistemine bakım için kolayca erişebilir.

-Su tankı antipas kaplı sacdan sızdırmaz kaynaklı olarak imal edilmiştir.

-İstendiği takdirse kabin paslanmaz çelik sacdan imal edilebilir.

-Tıkanmaları önlemek için uygun çapta boru, vana ve sökülebilir tipte yıkama nozulu kullanılmıştır.

-Servis vanaları kelebek tipidir.

-Su giriş valfi, taşma borusu pompa emişinden önce sökülebilir su filtresi ile teçhiz edilmiştir.

-Su sirkülasyon pompası salmastra veya conta keçeli tiptedir.

-Aydınlatma için etanj tip fluoresant lambalı armatürler kullanılmıştır. Elektrik panosu kabin üzerine yerleştirilmiş olup dahili kablo tesisatı çekilmiştir.

-Su perdeleme ve hava yıkama sistemi vasıtasıylaekzost havası ile sürüklenen boya partikülleri en iyi şekilde tutulmaktadır.

,-Hava yıkama sistemi içerisinde monte edilmiş olan eliminatör - seperatör sistemi vasıtasıyla ekzost havası içerisindeki boya yüklü damlacık tutularak çevre kirlenmesi önlenmektedir.

-Manuel ve kontinü çalışmalara uygundur.