TR EN
ANASAYFA Toz Boya Cihazları Otomatik Corona Cihaz Seti
Otomatik Corona Cihaz Seti
Firmamızda satışı yapılan otomatik Corona toz boya tabancası cihazları, eksi iyon yükleme prensibine göre çalışmaktadır. Toz boya tabancası cihazının içerisinde bulunan kaskattan, namlu bölümünün uç kısmındaki iğneye yüksek bir voltaj uygulanır. Uygulanan yüksek voltaj ile ortamdaki havanın yapısı bozularak, eksi iyonlar oluşması sağlanmaktadır. Böylece oluşan eksi iyonlar sayesinde toz boya partiküllerinin uygulanan yüzeye çok daha iyi bir biçimde tutunması sağlanmış olunur.

Satışı yapılan otomatik Corona toz boya tabancası ve yedek parça ürünleri, her tip termoset boya ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Otomatik Corona toz boya tabancası toz boyanın çıkışında çok fazla toz birikim sağladığından, uygulama yapılan parça üzerinde kolay çalışılmasını sağlamaktadır. Otomatik Corona boya tabancalarında boyama iğne ile yapıldığından, boyama işlemini kolaylaştırmak için herhangi bir yedek parça ihtiyacı da yoktur. Fazla yedek parça ile üretilmediğinden, arızalanma durumunda tamiri çok daha kolaydır.

Firmamız toz boya tabancası satışı esnasında müşterileri memnuniyeti sağlamayı hedeflediği gibi, yedek parça ihtiyacı olduğunda da müşterilerinin öncelikli tercihi olmak için hizmet vermektedir.
Daha fazla görüntüle

Nominal giriş voltajı : 14 V eff
Frekans: Yaklaşık 18 kHz.
Nominal çıkış voltajı:  100 yA
Maks. çıkış akımı: Negatif (Pozitif-ops)
Polarite Boya debisi: 50 - 600 gr / dakika