TR EN
ANASAYFA Toz Boya Cihazları Manuel Corona Cihaz Seti
Manuel Corona Cihaz Seti
Firmamızda satışı yapılan manuel Corona toz boya tabancası; cihaz içerisinde bulunan iğneye yüksek voltaj uygulayarak, hava moleküllerinin doğal yapısını bozar. Böylece hava yüzeyinde oluşan eksi iyonlar sayesinde toz boya zerreciklerinin yüklenerek, uygulama yüzeyine çok daha iyi bir şekilde tutunması sağlanmış olunur. Tüm termoset boya tipleri ile kullanılabilinen manuel Corona toz boya tabanca cihazları, firmamızın sağladığı yedek parça satışı ile her zaman sorunsuz bir şekilde çalışmak için üretilmiştir.

Satışı yapılan manuel Corona toz boya tabancası toz boya çıkışında çok fazla toz barındırdığından, parçaya uygulanması esnasında oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Corona toz boya tabancası çalışma prensibi olarak boyama işlemimi sadece ucunda yer alan iğne yardımı ile yaptığından, toz boya tabancası ucuna boyama işlemini daha kolay hale getirmek için herhangi bir ek aparat takılmasına gerek yoktur. Firmamız ürettiği tüm Corona toz boya tabanca sistemlerinin yedek parça imalatını da yapmaktadır. Böylece herhangi bir arıza durumunda tecrübesine güvenebileceğiniz firmamız tarafından üretilen yedek parça ile sorunu çok kolay bir şekilde çözmeniz mümkün hale gelir.

- Manuel toz boya tabancası komple sökülebilir parçalardan oluşur.
- Ergonomik kabze dizaynı ve hafif yapısı sayesinde kullanıcı yormaz.
- Yüksek voltaj kaskadı kartuş tipinde olup arıza durumunda kolayca değiştirilebilir.
- İyi dizayn edilmiş kafa grubu sayesinde boyayı en iyi şekilde yükleyerek boyanın parçaya homojen olarak yapışmasını sağlar.
- Geliştirilmiş tetik sistemi ile arızalanma riski minimuma indirilmiştir.
- Kaskad ve boya geçişi arasında sızdırmazlık sağlayan perde sistemi kaskadın boya ile temasını engelleyerek arızalanma riskini minimuma indirmektedir.
- Sistemin çalışması için gerekli elektrik ve pnömatik donanımları barındırır.
- Özel panel dizaynı sayesinde kullanıcının kafasını karıştırmaz.
- Kolay kullanım özelliklerine sahiptir.
- Tabanca voltajı, türbilans havası ve enjektör havaları ile cihaz üzerinden ayarlanır.
- Cihaz sağlam ve estetik bir konsül üzerine oluşturulmuştur.
- Hava giriş regülatörleri ve depo kaynatma regilatörü konsül üzerinde bulunur.
Daha fazla görüntüle

Belirlenmiş boya operasyonları için tavsiye edilir. H 3000 cihaz boya transferi, yardımcı hava ve pulverizasyon hava ayarlarının rahatça yapılmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
 

Nominal giriş voltajı / bağlı yük: 220 VAC / 40 VA

Nominal çıkış voltajı / tabancaya: max. 14 V eff

Normal çıkış akımı / tabancaya: max. 1A eff

Koruma sınıfı: IP54

Maks. giriş basıncı: 10 bar / 145 psi

Min. giriş basıncı (dinamik): 6 bar / 87 psi