TR EN
ANASAYFA Toz Boya Cihazları Manuel Tribo Cihaz Seti
Manuel Tribo Cihaz Seti
Firmamızda satışı ve yedek parça üretimi yapılan manuel Tribo toz boya tabancası cihazları, toz partiküllerini özel olarak üretilen yükleme kanallarında sürtünmeye maruz kalınması neticesinde yüklemektedir. Böylece manuel Tribo toz boya tabancası ucundan çıkan boya yüklenmiş hale geldiğinden, yedek parça kullanımı da mümkün hale gelir. Tercihe göre satışı yapılan manuel toz boya tabancası uç kısmına, istenilen çeşitte hortumlar takılarak boyama işleminin daha kolay hale gelmesi sağlanabilmektedir.

Manuel tribo toz boya tabancası özellikle kavisli parçalar üzerinde çalışmak için ideal bir cihazdır. Firmamızda satışı ve yedek parça üretimi yapılan Tribo cihazlarını kullanarak köşeli parçalarda mükemmel sonuçlar alan müşterilerimiz, firmamıza teşekkürlerini sunmaktadır. Faraday kafesi etkisinden muaf olarak çalışıldığından, kavisli ve köşeli yüzeylerde arzu edilen sonucun alınması çok daha kolay hale gelmektedir. Epidoksi üzerinde çok iyi sonuçlar alınmasını sağlayan Tribo boyama tabancası, polyester boya ile birlikte kullanıldığında aynı etkiyi vermemektedir. Bunun için otomatik olarak kullanılan sistemlerde, birden fazla tabanca kullanılmasına gerek duyulabilmektedir. Yedek parça ve cihaz satışı konusunda güvenerek çalışabileceğiniz firmamız, sizlerin memnuniyetini sağlamak için hizmet vermektedir.
Daha fazla görüntüle

Yormayan bir uygulama seçmek için manuel tabancanın mükemmel bir dengeye sahip olması gerekir. MGT 300'ün ağırlığı sadece 520 gr'dır. Hızlı yükleme yapan şarj kiti sayesinde, yüksek bir transfer verimi ve uygulamada optimum ve süreklilik gösteren sonuçlar elde edilir.

 

Nominal giriş voltajı : 14 V eff
Maks. çıkış akımı: Negatif (Pozitif-ops)
Polarite Boya debisi: 50 - 600 gr / dakika