TR EN
ANASAYFA Boya Uygulama Kabinleri Toz Emaye Kabini
Toz Emaye Kabini
Firmamızda satışı yapılan toz emaye uygulama kabinleri, geri toplama ve toz boya kazanımı açısında en verimli ve kısa yollu boyama sistemidir. Emaye uygulama kabinlerinin sahip olduğu yatay hareketli çalışma prensibi, toz boyanın hava vasıtası ile yönlendirilmesini sağlamaktadır. Böylece üzerinde çalışılan parça üzerinde azami verimlilik sağlanırken, boyama süresi de asgariye indirilmiş olunur.

Satışı yapılan emaye uygulama kabinleri, dünya genelinde en çok tercih edilen ve teknolojisi sürekli bir adım ileriye taşınan bir sistemdir. Emaye uygulama kabinleri kullanılan boyanın %99,9’unu geri kazanma imkanı sunduğundan, üretim maliyetlerinin düşürülmesinde de muazzam derecede etkilidir. Tüm dünya genelinde manuel ve konveyörlü boyama sistemleri için satışı yapılan emaye uygulama kabinleri, kullanıcılara sağladığı verimlilik ile sektörün en çok tercih edilen boyama sistemlerindendir. Kabinlerimizde yer alan filtre sistemi; sinter lamel filtre, kurtus filtre ve slikonlu filtre olarak, emaye kabin sistemine en uygun şekilde kullanılmaktadır. Firmamızın, satışı yapılan tüm emaye sistemleri üzerinde derin bir tecrübesi vardır ve bu tecrübeyi siz değerli müşterilerimizin daha verimli ve tasarruflu toz boya işleri yapması için hizmet amaçlı kullanmaktadır.
Daha fazla görüntüle

• Toz toplama ve geri kazanmada en kısa yol bu sistemdir. 

• Tozun hava ile yönlendirilmiş kabin içi yatay hareketi, toz boyanın parça üzerine maksimum verimle sarılmasını sağlar. 

• Toz geri kazanma verimi % 99,9 dur. 

• Filtreler polyester (teflon) , sintel lamel filtre - kartus filtre ve siklonlu tipidir. 

• Manuel ve konveyörlü sistemlerde çalışmaya uygundur.